Genel Müdür’ün Mesajı

Kıymetli Ortaklarımız,

Birçok sektörde olduğu gibi gayrimenkul pazarında da hareketliliğin had safhada olduğu bir yılı geride bıraktık. Pandemi sürecinin bitiş sinyalleriyle hızlanan ekonomik canlılık ülke ekonomisine, konut üretimine ve satışlarına büyük bir ivme kazandırdı. Sektörün hepimizce bilinen sorunlarının devam etmesi ve buna ek yaşanan başkaca olumsuz etkenler dahi bu yükselişin önüne geçemedi. Başta İstanbul olmak üzere, ülke genelinde emlak ve gayrimenkule karşı artan talep, konut üreticilerinin geleceğe daha umutlu bakmalarını sağlamaktadır.

İçinde bulunduğumuz ekonomik zorluklara rağmen, emlak ve gayrimenkulün her geçen gün artan yatırım değeri, tüketicilerin ve yatırımcıların bu alana yönelmesini sağladı. 2021 yılı içerisinde, gayrimenkul ve özelinde konutlar, en çok tercih edilen yatırım araçlarından birisi olarak güven verdi.

İhlas Gayrimenkul ’ün kurumsal değerleri ve yılların bize kattığı tecrübe, markalı konut projelerimizin her zaman temel taşını teşkil etmiştir. İşimize bakış açımızın esaslarını oluşturan; insana hizmet eden, fayda sağlayan, aile konseptli, kaliteli ve sürdürülebilir inşaat modelimiz, her daim tüketicilerimizin memnuniyetini ve teveccühünü kazanmış, İhlas markalı konut projelerinin tercih edilmesini sağlamıştır.

2021 yılı, İhlas Gayrimenkul adına büyük atılımların ve büyük mutlulukların yılı oldu. Ispartakule’de bulunan Bizim Evler 8 ve Beylikdüzü’ndeki Marmara Evleri 4 projelerimizde teslimatlar gerçekleşti. Bizi tercih eden müşterilerimiz ve ailelerimiz yeni yuvalarında, konforlu bir hayata merhaba dediler.

Müşterisinden büyük ilgi ve takdir gören İnşaat Grubumuz; ürün ve marka kalitesi ile önümüzdeki yıllarda da adından daha sıkça söz ettireceği yeni projeler geliştirmek için var gücü ile çalışmaktadır.

İhlas Gayrimenkul A.Ş., tüketicisine kalite sunan, yatırımcısına güven veren yapısıyla yıllar içerisinde yaşanan tüm zorlu süreçlerden her daim güçlenerek çıkmayı başardı. İnsana değer veren bakış açımızın bir sonucu olarak yatırımcılarımızın hassasiyetlerini önemseyerek, tüketicilerimizin taleplerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak gelecek adına en doğru tercihleri yapmaya ve sizlere sunmaya devam edecektir.

Birlikte yürüdüğümüz bu yolda değerli pay sahiplerimize, kıymetli iş ortaklarımıza ve hatırşinas çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz.

Saygılarımla,

Şadi ÇİÇEKCİ

Genel Müdür