Genel Müdür’ün Mesajı

Kıymetli Ortaklarımız,

Birçok sektörde olduğu gibi gayrimenkul pazarında da hareketliliğin yaşandığı bir yılı geride bırakmış bulunuyoruz. Pandemi sürecinin bitiş sinyalleriyle hızlanan ekonomik canlılık ülke ekonomisine, konut üretimine ve satışlarına büyük bir ivme kazandırmıştır. Başta İstanbul olmak üzere, ülke genelinde emlak ve gayrimenkule karşı artan talep, konut üreticilerinin geleceğe daha umutlu bakmalarını sağlamıştır.

İçinde bulunduğumuz ekonomik zorluklara rağmen, emlak ve gayrimenkulün her geçen gün artan yatırım değeri, tüketicilerin ve yatırımcıların bu alana yönelmesini sağlamıştır. 2022 yılında da, başta konut olmak üzere, gayrimenkul, en çok tercih edilen ve güven veren yatırım araçlarından birsi olma özelliğini sürdürmüştür.

İhlas Gayrimenkul ’ün kurumsal değerleri ve yılların bizlere kattığı tecrübe, markalı konut projelerimizin her zaman temel taşını teşkil etmiştir. İşimize bakış açımızın esaslarını oluşturan; insana hizmet eden, fayda sağlayan, aile konseptli, kaliteli ve sürdürülebilir inşaat anlayışımız; müşterilerimizin memnuniyetini ve teveccühünü kazanmış, İhlas markalı konut projelerinin tercih edilmesini sağlamıştır.

2022 yılı, İhlas Gayrimenkul adına büyük atılımların ve büyük mutlulukların yılı olmuştur. İstanbul Avrupa yakası Ispartakule mevkiinde grup şirketlerimizin inşa ettiği Bizim Evler 9 ve 10 projelerinin inşaatları başlamıştır. Bizim Evler 11’in ise proje planlaması yapılarak, 2023 yılı başında inşaatına başlanacaktır.

Müşterisinden büyük ilgi ve takdir gören İnşaat Grubumuz; ürün ve marka kalitesi ile önümüzdeki yıllarda da adından sıkça söz ettirecek yeni projeler geliştirmek için var gücü ile çalışmaktadır.

İhlas Gayrimenkul A.Ş., kaliteli hizmet anlayışı, yatırımcısına güven veren yapısıyla, yıllar içerisinde yaşanan tüm zorlu süreçlerden hep güçlenerek çıkmayı başarmıştır.

İnsana değer veren bakış açımızın bir sonucu olarak; yatırımcılarımızın hassasiyetlerini, taleplerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaya ve gelecek adına en doğru tercihleri yaparak sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Bu yolda birlikte yürüdüğümüz değerli pay sahiplerimize, iş ortaklarımıza ve kıymetli çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliyor, sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir gelecek diliyoruz.

Saygılarımızla

Şadi ÇİÇEKCİ
Genel Müdür